У межах «Активної Громади Львова» пройшла публічна консультація щодо першочерговості покращень у Стрийському парку. Щодо результатів її відбулася прес-конференція.

Серед учасників зібрання: менеджер проектів КУ «Інститут міста» Орест Олеськів; в.о. директора Стрийського парку Олена Мазурик; регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Львові Анастасія Безпалова та комунікаційна координаторка Марія Цінцадзе.

АГ Львова

До відома, публічна консультація тривала з 1 по 25 жовтня.
На розгляд було винесено п’ять питань про те, якого вдосконалення потребує Стрийський парк, а саме:

  1. Встановлення майданчика для вигулу собак.
  2. Обгородження парку по периметру, відеоспостереження та нагляд охорони.
  3. Покращення освітлення: ремонт старих та встановлення нових, додаткових ліхтарів.
  4. Відновлення водних об’єктів: розчищення та облаштування берегових ліній.
  5. Відновлення громадських вбиральнь.

За допомогою СМС повідомлення та віддавши свій голос у системі опитування громадської думки в режимі онлайн, свою думку висловило 1198 осіб.

резльвів пк

Переможним став варіант №4 «Відновлення водних об’єктів: розчищення та облаштування берегових ліній», який набрав 347 голосів.

«Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Питання виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення. Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста  взяти участь у прийняті рішень на місцевому рівні у  максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади».

Публічні консультації проводить Інститут «Республіка» спільно з міською радою.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).