Рівне визначило команду студентів, яка представить місто на Національному дебатному турнірі в Києві.

У середу, 18 квітня, у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний дебатний турнір із політичних реформ серед студентів.

Рівне дебати АГ 2018 (3)

У дебатах взяли участь представники Рівненського державного гуманітарного університету спеціальностей «політологія» та «історія». За словами організаторів «Активної Громади», команди проявили високу обізнаність з різних тем політичних реформ та палко відстоювали власну позицію. Командою-переможцем стали представники Рівненського державного гуманітарного університету спеціальності «Історія» – Олександр Биков та Олександр Сосновчик,.

Рівне дебати АГ 2018 (2)

Регіональний дебатний турнір у Рівному проводимо вже вдруге. Приємно, що в дебатах змагаються минулорічні команди, а також що долучаються нові гравці. У такий інтерактивний спосіб ми обговорювали важливі теми про політичні фінанси, антикорупційну реформу, державне фінансування партій. Гравці продемонстрували гарний рівень підготовки та обізнаності, – зазначила координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Малиновська.

Хорошим показником стало те що, перемогу здобула команда, яка минулоріч брала участь в регіональному дебатному турнірі!

Рівне дебати АГ 2018 (1)

Варто також зазначити, що другий рік поспіль представники з Рівного будуть представляти наше місто на Всеукраїнського дебатного турніру. Бажаємо переможцям достойно представити Рівне в Києві під час Національного дебатного турніру від «Інституту «Республіка», та перемоги!

Нагадаємо, що у 2017 році кращим оратором судді визнали дебатера рівненської команди.

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».