Голова правління Центру Протидії Корупції розповість про наступні кроки антикорупційної реформи: перспективи та виклики.

Одна з найгостріших проблем про вирішення якої українці мріють вже давно – подолати корупцію! Про це ми чуємо під час кожних чергових та позачергових виборів, від депутатів Верховної Ради та народних обранців місцевого рівня. Однак, проблема залишається. Пропонуємо Вам разом розібратися в суті антикорупційної реформи, дізнатися на якому етапі реалізації вона перебуває та подискутувати щодо її перспектив та викликів. Про все це розповість Голова правління Центру Протидії Корупції Віталій Шабунін. 

Анонси Шабунін

ДАТА: 20 травня 2020 року

ЧАС:  16:00 – 17:30

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням – https://forms.gle/tfWRnqbxYn5MdbRE7

Запрошуємо до участі активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, мешканців об’єднаних територіальних громад, студентів та всіх, хто хоче знати більше про антикорупційну реформу в Україні.

Учасники Клубу Активної Громади отримають відповіді на такі питання:

  • На якому етапі антикорупційна реформа зараз. Які головні виклики стоять перед нею і які наступні кроки потрібно втілити.
  • Як  розвивається  антикорупційна реформа в регіонах.
  • Що повинні робити активісти та місцева влада в регіонах, щоб реформа запрацювала.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.