Вибори, вибори… Агітація, купа просвітницької інформації щодо нового Виборчого кодексу, заклики йти на вибори, політична реклама, піар, кричущі політичні білборди, теле- та радіо-агітація, флаєри, зустрічі з виборцями. І все це робиться заради дня Х – 25 жовтня, коли громадяни мають прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за найбільш гідних, на їхню думку, кандидатів. Прийшли, проголосували, а що далі? Свій громадянський обов’язок виконали й можна йти з чистою совістю додому і забути про вибори на наступні 5 років? Е, ні! Далі починається найцікавіше. Про це і пропонуємо вам поговорити. 

На вебінарі Як жити після виборів: кандидатам та виборцям?” разом з Олександром Солонтаєм, експертом Інституту Політичної Освіт розглянемо питання підсумків місцевих виборів, а саме:

  • як з‘ясувати точні результати голосування;
  • як здійснювати громадський контроль за першими кроками голів громад та обраних депутатів;
  • з‘ясуємо, що далі, після виборів, має відбуватися, згідно із чинним законодавством, і що насправді буде відбуватися, зважаючи на українські традиції нехтування законодавством в роботі органів місцевого самоврядування та враховуючи кричуще незнання законів новообраними депутатами. 

Спікер: Олександр Солонтай, експерт Інституту Політичної Освіти.

Дата: 23 жовтня 2020 року

Час: 18:00 – 19:30

Місце: онлайн-платформа Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/mgpwC8T

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. захід відбувається за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.