Запрошуємо до онлайн Клубу Активної Громади: “Робота депутата Верховної Ради України та місцевої ради: практичний досвід”.

Робота народного депутата – це не лише писати закони та відвідувати засідання комітетів ВРУ. Якщо Ви самі задумувалися над кар’єрою політика та маєте намір балотуватися, тоді Вам точно знадобляться поради від людини, яка має практичний досвід. Про всі тонкощі роботи депутатів різних рівнів розповість Голова правління Інституту “Республіка”, депутат ВРУ ІІ скликання, екс-депутат Київської міської ради Володимир Чемерис. 

Анонс Чемерис

ДАТА: 4 червня 2020 року

ЧАС:  16:00 – 17:30

МІСЦЕ: платформа ZOOM

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням – https://bit.ly/3gyD5rW

Запрошуємо до участі активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів, мешканців об’єднаних територіальних громад, студентів та всіх, хто хоче дізнатися тонкощі роботи депутатів місцевого та державного рівнів.

Під час Клубу Активної Громади спікер розповість про:

  • відмінності у роботі місцевих рад у 90-тих роках та зараз?
  • виклики та перемоги у роботі депутата ВРУ та Київської міської ради;
  • поділиться досвідом балотування та проведення виборчої кампанії.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.