На початку травня стартувала перша публічна консультація в Ужгороді, під час якої жителі мають обрати бажану породу дерев для підсадки поруч із каштанами.

За словами регіонального координатора “Активної Громади” Миколи Яцкова, питання на консультацію обирали спільно з представниками влади. Як виявилося, каштани на Київській набережній потребують підсадження, оскільки їх вразила мінуюча міль та неправильно кронували.

Ужгородці долучилися обговорення та обирають кожен свій варіант відповіді:

Антоніна Іванова: “Мені із запропонованого переліку більше подобається гінкго білоба. Тому що восени вона дуже гарно виглядає, в той час коли вже інші дерева втратили своє листя. Гінкго має досить гарний насичений жовтогарячий колір. Воно мені дуже подобається”.

Едіта Довганич: “Мені до вподоби клиноподібні листочки. Вони досить гарно дивляться, у них гарна “шевелюра”, а ще вони досить швидко ростуть”.

Андріана Мазур: “Мені подобаються червони клени. От уявіть, уся набережна багряночервона від транспортного до пішохідного мосту впродовж літа!”

Станом на 29 травня висловили думку 265 громадян. Маємо наступні результати:

Ужгород ПК 29.05.17

Зауважимо, що на офіційному сайті Ужгородської міської ради створено рубрику «Публічні консультації» (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/), де можна проголосувати за одну із 6 запропонованих порід дерев.

Також проголосувати можна і безпосередньо на ресурсі «Ваша думка» https://vdmk.org/8367 або ж надіславши SMS (вартість – за тарифами кожного з операторів) на номер +38 (093) 177-00-35 такого змісту: «8367 пробіл і номер обраного дерева»:

  1. – ясен вузьколистий,
  2. – клен гостролистий,
  3. – павлонія повстиста,
  4. – липа срібляста,
  5. – дуб звичайний,
  6. – гінкго білоба.

Uzhgorod PK (1)

 

Закликаємо ужгородців бути активними! Консультація триває до 15 червня!

Довідково. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).