Після завчасного призупинення першої публічної консультації у зв’язку з виділенням коштів на реконструкцію одного з об’єктів, активісти відразу розпочали пошук нових питань.

До регіонального координатора Інституту «Республіка» Сергія Калініна надходили звернення з приводу можливості реконструкцій інших зон відпочинку в місті. Під час зустрічі з керівництвом міста – з першим заступником Олексієм Кормильцевим – було запропоновано розвивати тему благоустрою міста. Для розгляду взяти питання облаштування наступних локацій: центральна площа міста, алея Шахтарської слави, сквер Молодіжний і алея біля будівлі міськради. Консультація проводитися за допомогою ресурсу «Ваша Думка». Інформацію про цей інструмент можна дізнатися під час дискусій, інфогодин, обговорень на круглих столах тощо.

Олексій Кормильцев закликав добропільчан приєднатися: «Активніше висловлюйте свої думки і пропозиції, тому що тільки синергія влади та громади є фундаментом розвитку міста».

Нагадуємо мешканцям Добропілля, що публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.
Dobropillia PK, 2

Проголосувати можна на ресурсі «Ваша Думка» https://vdmk.org/2097 або ж надіславши SMS  на номер +38 (093)-177-00-35 такого змісту: «2097 (пробіл) номер обраної локації»:

1– Центральна площа ім. С. Арутюнова,

2 – Сквер молодіжний (поруч із музичною школою),

3 – Алея шахтарської слави,

4 – Центральна алея біля міськради.

Вартість СМС – за тарифами кожного з операторів.

QR Добропілля ПК

Будь активним!

Твоя думка важлива!

Консультація триває до 27 червня!

Довідково. Публічні консультації проводяться в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI). Проект мережевий і здійснюється у 30 містах України.