Організатори конкурсу продовжують розгляд надісланих пропозицій щодо креативної презентації посібника.

Команда Інституту “Республіка” місяць тому оголосила конкурс на найкреативнішу презентацію посібника “Інструментарій для громадян”, який розповідає про шляхи залучення громади до політичних процесів. До участі у конкурсі були запрошені активісти, громадські діячі, організатори та всі зацікавлені неординарні особистості.

Конкурс тривав до 15 лютого і команда мала намір оголосити переможців не пізніше ніж 1 березня! Однак ми отримали велику кількість пропозицій та наразі продовжуємо їх розглядати.

Результати конкурсу будуть повідомленні орієнтовно 11 березня.

Фільми, рекомендації, копія (7)

Під презентацією розуміється публічне дійство, у ході якого учасники ознайомляться з посібником.

“Інструментарій для громадян” — це посібник в якому зібрані найкращі практики, досвід та успішні історії реалізації громадських ініціатив та ідей Інституту “Республіка” та Центру UA; тут можна знайти все, що стане в пригоді для започаткування власної ініціативи, познайомитися зі шляхами та методами, які залучить громадян та владу до вирішення нагальних проблем громади.

Ознайомитися з посібником можна тут: toolbox ukr-compressed

Дякуємо всім учасникам конкурсу за надіслані пропозиції та бажаємо успіхів у творчій діяльності.

Примітка. Публікація цього посібника та організація конкурсу стала можливою завдяки Національному Демократичному Інституту (НДІ) та за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).