У Чернівцях молодь не боїться дебатувати та відстоювати власну думку! Це доводили студенти вишів, які брати участь у місцевій ораторськвй битві.

м. Чернівці, дебати 2018

28 квітня у Чернівцях відбувся Дебатний турнір серед студентів із політичних реформ. Ораторські змагання проводяться в межах реалізації проекту «Активна Громада: право вибору». Молодь змагалася в ораторській майстерності, вмінні аргументовано переконувати та знаходити вихід із будь-якої ситуації.

Чернівці, АГ дебати

Хоч теми гри були надзвичайно складними й стосувалися політичних фінансів, антикорупційної та виборчої реформ, учасники успішно дебатували, чітко відстоювали власну позицію. Неочікувано для учасників переможцем турніру стала команда першокурсників економічного факультету «Інсайдер» у складі Мельника Ярослава та Костеняк Ксенії.

АГ Чернівці дебатиСаме вони мають гідно представити Буковину на фінальному етапі у Києві, де вони поборються із представниками 30 інших міст за перемогу.

Чернівці, дебати АГ

Цього року організаторами змагань виступили: Інститут «Республіка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівецький осередок ВМГО «Федерації дебатів України», Профспілкова організація студентів ЧНУ, Молодіжна рада Чернівецької обласної ради профспілок та Студентський парламент ЧНУ.

«Надіємось, це не останній такий захід у столиці Буковини й вже скоро дебатні лави Чернівців поповняться новими командами!» – зауважила координаторка «Активної Громади» Інна Пашанюк.

Чернівці, дебати 2018

Примітка. Даний турнір відбувся завдяки проекту «Активна Громада: право вибору», який впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), а також за консультаційної допомоги проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».