Курс озелення міста обирають за допомогою публічної консультації

15 березня у прес-центрі міської ради відбулася прес-конференція щодо старту другої публічної консультації в межах проекту «Задай курс владі».

Під час заходу координатор «Активної Громади» у Рубіжному розповів про запуск другої публічної консультації у місті за допомогою ресурсу «Ваша Думка». Цього разу влада консультується з громадянами, щодо курсу озеленення міста, а саме: вибору порід дерев, які необхідно поступово висаджувати біля доріг, замість дерев, які постраждали внаслідок буревію минулого року. На прес-конференції були представлені варіанти вибору порід дерев, за які може висловити свою думку кожен мешканець Рубіжного зайшовши на сайт «Ваша думка» та віддати свій голос за той варіант, який вважає за потрібний.

Варіанти для вибору:

  1. Каштани
  2. Липи
  3. Грецькі горіхи
  4. Берези

Rubizhne PK-2

Взяти участь у публічній консультації можна наступним чином:
1. За допомогою веб-сайту «Ваша думка» – за посиланням vdmk.org/2700
2. Або відправити СМС на номер 093-177-00-35 з текстовим повідомленням «2700 (пробіл) цифра з варіантом відповіді»

Участь у прес-конференції візяли:

  • Денис Жердєв – начальник Управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради;
  • Дмитро Бондаренко, регіональний координатор «Активної Громади» Інституту «Республіка» в Рубіжному.

Думка рубіжанської громади буде врахована при плануванні закупівель саджанців за рахунок бюджетних чи грантових коштів, а також при плануванні робіт з благоустрою”, – зауважив Дмитро Бондаренко.

Представники громадськості допомагатимуть поширенню інформації про проведення публічної консультації, прийому та обробці результатів. За результатами першої публічної консультації, 93% осіб, що взяли участь, підтримали висадження інших порід дерев замість пошкоджених тополь.

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що їх ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Організатор публічної консультації: департамент УЖКГ спільно зі Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада».

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).