До участі запрошуються депутати місцевих та обласних рад, помічники депутатів, громадські організації, експерти, активні громадяни, представники бізнесу й усіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто.

Щочетверга о 16:00 у клубі «Активної Громади» відбуватиметься зустріч, під час якої будуть обговорюватися важливі питання розвитку міста та громади. Кожен зможе висловити думку з приводу ідеї чи проекту, запропонувати всій шлях вирішення проблеми.

На попередніх засіданнях, зокрема, уже піднімалися теми публічних консультацій або консультацій з громадськістю. Було розглянуто їх користь та суть. Також обговорювали теми виборчого законодавства і виборів в цілому, «Громадський бюджет або бюджет участі» – що це таке, в чому його важливість?

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження.

«Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати», – зауважує координаторка ВІ «Активна Громада» в м. Рівне Наталія Малиновська.

З нетерпінням чекаємо на Вас щочетверга о 16:00!

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014