Команда Тернопільського національного педуніверситету представлятиме “файне місто” на всеукраїнських змаганнях у Києві.

6 квітня в сесійній залі Тернопільської міськради ВІ “Активна Громада” в рамках проекту “Активна Громада: право вибору” організувала дебатний турнір. Учасниками стали представники тернопільських  ВНЗ, які змагалися на тему виборчої реформи, а саме впровадження відкритих списків на виборах.

Активна Громада Тернопіль (1)

Згідно з результатами дебатів, переможцем стала команда Тернопільського національного педуніверситету. Саме вони представлятимуть Тернопіль на всеукраїнських змаганнях та зможуть поборотись за головний приз – освітню поїздку в Польщу. Друге місце посіли учасники від ТДМУ, а третє – від ТНЕУ.

Активна Громада Тернопіль (3)

Хоча тема спершу здавалась складною, студенти наводили переконливі аргументи, порівнювали впровадження відкритих списків в інших країнах і цитували відомих політиків та істориків. Активісти та учасники  сподіваються, що тернопільська команда гідно представить місто на всеукраїнському рівні.

Метою заходу було сприяння розвитку навичок ораторського мистецтва та дебатної майтерності у молоді, а також просвіта з виборчого процесу.

Активна Громада Тернопіль (4)

Примітка. Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).