У переддень студентського свята у Дрогобичі на базі Вищого професійного училища № 19 пройшла гра-моделювання “Право вибору”. Учасниками стали студенти Вищого професійного училища 19 та Дрогобицького механіко-технологічного коледжу.

Активна Громада Дрогобича 06

Інтерактив мав на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період – виборча агітація – день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес.

«Це був шалений день! Студенти ВПУ №19 та ДМТК моделювали вибори у форматі гри “Право вибору”.  Були кандидати, коаліція, опозиція, ЗМІ, поліція, громада, зустріч з виборцями, дебати, провокації і голосування. Було весело і активно! Знаєте для чого ця гра? – Щоб молодь розуміла, як робляться вибори, обирала свідомо і обов’язково брала участь у всіх цих процесах. Але вже не у грі, а в реальному житті», – зазначила координатор ВІ «Активна Громада у м. Дрогобич Марія Кульчицька.

Активна Громада Дрогобича форум

Також координатор висловила вдячність керівництву ВПУ №19 (в особі директора Володимира Маринкевича та заступника директора Ольги Мицак) та керівництву ДМТК за сприяння у проведенні заходу. Велика подяка й  партнерам заходу, які забезпечили студентам цікаві подарунки:
– ГО”Творче об’єднання “Альтер” та Туристично-інформаційному центру – за надані квитки і організовану спеціально для студентів/учасників заходу групову екскурсію на вежу, в підземелля Ратуші і ще в чимало цікавих місць!
– Лабораторії твоєї краси і молодості “PersonaLab” за подарунковий сертифікат на професійний мейк-ап найактивнішій студентці заходу.
– Маші Тяжкун за фото і організаційну допомогу.

Активна Громада Дрогобич 06

Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Дрогобич Марія Кульчицька, телефон: 067-309-37-43

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).