Добропілля одне з перших визначило кращих дебатерів у місті

20 березня в Добропіллі відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ. Перед грою регіональний та комунікаційний координатори ВІ «Активна Громада» Сергій Калінін та Андрій Климов провели навчання для учнів. Після чого відбувся дебатний турнір за британським форматом.

Добропілля, дебати 3

Участь у битві інтелектів взяли учні 8-11 класів міста. Темою для дебатування обрали: «Уряд повинен забезпечити прозорі вибори у 2019 році».

«Цього року були дуже жваві обговорення та запекла боротьба до останньої хвилини. Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. І ми віримо, що наша молодь все частіше долучатиметься до процесів змін у країні», – зауважив Сергій Калінін.

Добропілля, дебати 2

Інтелектуальні битви відбулися та два учні Катерина Каплунова та Кирило Шавурський отримали можливість поїхати на Національний дебатний турнір. Заключна битва відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники з різних міст України, які боротимуться за перемогу та головний приз!

Дебати проходять щороку в 30 містах України в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Добропілля, дебати 1

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).