Студенти Луганського державного медичного університету здобули перемогу в регіональному турнірі

9 квітня у Рубіжному відбувся регіональний відбірковий дебатний турнір з політичних реформ, який щорічно організовує ВІ «Активна Громада».

У межах кампанії «Активна Громада: право вибору» у 30 населених пунктах по Україні проходять відбіркові інтелектуальні турніри. Дебати – націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

Дебати, Рубіжне (3)

Захід відбувався за британським парламентським форматом. У дебатній грі взяли участь студенти медичного університету.

Для обговорення були запропоновані такі теми: 

– Верховна Рада має прийняти виборчу реформу у 2019 році.
– Уряд повинен забезпечити прозорі вибори у 2019 році.
– Кандидати повинні брати на себе відповідальність за виконання своїх програм.

– Теми для майбутніх лікарів були важкі, оскільки сучасна молодь не завжди цікавиться політичними процесами в Україні. Та не дивлячись на це, учасники доволі добре виконали свої ігрові функції, показали гарний рівень підготовленості до гри, – говорить координатор «Активної Громади» в Рубіжному Дмитро Бондаренко.

Шляхом жеребкування була обрана тема гри: «Кандидати повинні брати на себе відповідальність за виконання своїх програм».

Дебати, Рубіжне (2)

За результатами гри найбільшу кількість балів набрали Артем та Микита, студенти Луганського державного медичного університету. Відтак переможців турніру чекатиме відповідальна підготовка до Національного дебатного турніру, який відбудеться у Києві, де представники 30-ти міст України змагатимуться за перемогу та цінні призи.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).