Хмельничани визначили мікрорайон, у якому мають встановити місце для вигулу домашніх улюбленців.

17 жовтня у Хмельницькому в приміщенні Громадської організації «АСТАР» відбулась прес-конференція щодо результатів публічної консультації.

10 жовтня завершилася публічна консультація, під час якої хмельничани могли висловити свою думку, в якому мікрорайоні міста потрібно найперше облаштувати місця для вигулу домашніх улюбленців. На розгляд громадськості було запропоновано шість мікрорайонів – Озерна, Дубове, Ракове, Гречани, Виставка, Піденно-Західний. Консультація тривала майже місяць.

Хмельницький, ПК результат (1)

За ввесь час публічної консультації свою думку висловило 572 хмельничанина. Найбільше голосів набрав Піденно-Західний мікрорайон. Його обрали 169 жителів міста.

Результут ПК, Хмельницький

«Публічна консультація почалась 19 вересня і тривала до 10 жовтня. На вибір було запропоновано 6 мікрорайонів. З першого ж тижня найактивнішими були жителі Південно-Західного. До кінця голосування вони утримували лідерські позиції», – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» Юлія Мазур.

Заступник начальника міського управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Ігор Мельничук розповів, що завдяки опитуванню міська влада знатиме, де найперше варто облаштовувати спеціальні місця для вигулу домашніх улюбленців.

Хмельницький, ПК результат (2)

“Такі публічні консультації носять рекомендаційний характер. Тому, Піденно-Західний мікрорайон матиме пріоритетне значення у встановленні першого спеціального облаштованого майданчика для вигулу собак. Проблема відсутності таких майданчиків у нашому місті вже давно назріла. Тому нам було важливо почути думку хмельничан, щоб братися за її вирішення”, — сказав Ігор Мельничук.

Участь у прес-конференції взяли представники влади, громадськості та журналісти.

Зазначимо, що публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Наразі тривають публічні консультації в чотирьох українських містах.