Напочатку квітня стартувала публічна консультація у Зінькові! Зіньківчани визначають, що потрібно розмістити на місці демонтованого пам’ятника Леніну в центрі міста.

Станом на 25 квітня маємо наступні результати:

ПК Зіньків 25.04.

 

 

 

Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

Перша публічна консультація була на Полтавщині. За словами регіонального координатора ВІ «Активна Громада» Лариси Мельник, зіньківчани не були байдужими: «Зіньківчани активно долучилися до обговорення. Сьогодні ми сподіваємося, що мешканці і надалі будуть активними – візьмуть участь у консультації стосовно облаштування одного з об’єктів у центральній частині рідного міста», – додала Лариса Мельник.

Висловити думку можна за посиланням https://vdmk.org/6923  або текст «6923 номер відповіді» на номер телефону 093-177-00-35 (вартість згідно з тарифом оператора).

Серед варіантів:

1. Пам’ятник засновнику міста, козаку Зіньку Безрідному
2. Пам’ятник Т. Г. Шевченку
3. Фонтан
4. Квіткову клумбу

Обирайте! Ваша думка важлива!

Примітка. Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).