На Кіровоградщині у міській громаді обговорюють активності на День молоді

Під час тренінгу: «Публічна консультація – ефективний інструмент взаємодії влади та громади», який відбувся в Новоукраїнській міській ОТГ Кіровоградської області,  було вирішено провести першу публічну консультацію.

На розгляд громади винесено питання: «На який найбільше захід ви очікуєте у День молоді в місті Новоукраїнка 30 червня?»

  1. Квест «Новоукраїнська ОТГ – молодіжна громада».
  2. Молодіжну розважальну дискотеку.
  3. Презентацію молодіжних стартапів.

ПК Новокраїнська ОТГ

Як зазначив регіональний координатор всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян, публічна консультація проводитиметься до 16 червня 2018 року.

 «Ми зацікавлені в постійному діалозі з громадою. І на мій погляд, публічна консультація є простим і доступним інструментом, який дозволить почути думку молодих людей. А громадяни зможуть в короткий термін отримати результат своїх очікувань з питання, яке їх цікавить», – зазначив Олександр Корінний, Новоукраїнський міський голова.

Визначення  пріоритетного варіанту відбуватиметься за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» за посиланням: https://vdmk.org/8600  або вибору варіанту шляхом надсилання СМС повідомлень: на номер 0931770035 з текст: «8600 (пробіл) та № варіанту відповіді».

Також можна обрати один з варіантів на офіційному веб-сайті міської ради у створеній рубриці «Публічна консультація», а також шляхом анкетного опитування під час зустрічей з громадянами, які проводитимуть представники Інституту «Республіка» в Кропивницькому.

Публічна консультація – це простий і доступний метод, який дає можливість владі дізнатися думку громадян, а громадськості взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні з важливих питань суспільного значення.

Публічна консультація проходить у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту.