МОЗ України запрошує лікарів на консультацію щодо впровадження професійного ліцензування в Чернігові

13 червня в Чернігові відбудеться публічна консультація для лікарів, керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони здоров’я з Чернігова та Чернігівської області. Фахівці разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі. Це вже 11 публічна консультація в регіонах.

Для кого зустріч і як взяти участь

На зустріч запрошуються лікарі, керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з м.Чернігова та Чернігівської області. Фахівцям, які мешкають не в Чернігові, передбачена компенсація проїзду.

Зустріч відбудеться 13 червня з 13:30 до 17:00.

Для участі у публічній консультації необхідно заповнити заявку за посиланням.

Медичним фахівцям, які не можуть особисто взяти участь в публічній консультації, Міністерство пропонує висловити свою думку через онлайн-анкету за посиланням.

Питання для обговорення

На публічній консультації Міністерство охорони здоров’я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також  разом з лікарями МОЗ України обговорить ключові аспекти змін:

  • Критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради.
  • Процедура формування Ліцензійної ради.
  • Критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії.
  • Особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.

Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту.

Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України.  Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.

Детальніше про публічну консультацію щодо впровадження професійного ліцензування: https://bit.ly/2WRH6gz 

Модеруватимуть захід представники Інституту “Республіка” – Олександра та Віталій Гліжинські.

Публічні консультації проводить Міністерство охорони здоров’я України спільно з Офісом ефективного регулювання за сприяння NDI Ukraine та Інституту “Республіка” та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великобританії та Фонду ефективного врядування (GGF).

Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій допомозі народу Великої Британії силами Департаменту з міжнародного розвитку Сполученого Королівства (DFID).