Думки ужгородців щодо введення колового руху на площі Корятовича.

Ужгородці продовжують обговорювати один із варіантів вирішення проблеми заторів на площі Корятовича. Відповідаючи на запитання публічної консультації «Чи підтримуєте Ви зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича?» вони можуть обрати лише один варіант відповіді з двох можливих:

  1. Так, підтримую.
  2. Ні, не підтримую.

Публічна консультація почалася 14 квітня та триватиме до 30 квітня 2020 року. З дня старту публічної консультації до обговорення вже долучилося 413 учасників/ниць.

Станом на 20 квітня маємо наступні результати:

PK promizhni Uzhgorod

Ініціаторами проведення публічної консультації стали працівники Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради. Одним із варіантів вирішення проблеми зі заторами на площі Корятовича є зміна схеми організації транспортно-пішохідного руху. Очікується, що запровадження колового руху покращить транспортну ситуацію в цій частині міста. Однак, місцева влада прагне знати думку містян з цього приводу.

Запрошуємо усіх, хто ще не долучився, взяти участь у публічній консультації. Зробити вибір можна за допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» за посиланням або ж надіславши SMS на номер +38(093)-177-00-35 такого змісту: «8221 (пробіл) номер відповіді» (*вартість sms за тарифом кожного з операторів).

PK Uzhgorod 11

Нагадуємо, публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.