Координатори ВІ «Активна Громада» розповідають як управляти громадою та країною онлайн!

Регіональні команди ВІ «Активна Громада» швидко пристосувалися до роботи в нових умовах і готові ділитися власним досвідом. Активісти завжди знайдуть спосіб бути активними, навіть якщо їм доведеться вирішувати питання сидячи вдома та працювати в онлайн режимі. Пропонуємо до перегляду підбірку відеозаписів про онлайн інструменти та їх корисне використання для управління громадою, країною та вирішення щоденних питань.

Перше відео від регіональної координаторки ВІ «Активна Громада» з Чернівців.

Інна Пашанюк розповідає про один із онлайн інструментів громадської участі, а саме про електронні петиції. Закон України «Про звернення громадян» говорить, що електронна петиція є особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або ж органу місцевого самоврядування. Вона сприяє налагодженню комунікації між владою та громадянами, дає можливість кожному з нас подавати свої пропозиції та підтримувати ідеї своїх однодумців. Більше про електронні петиції у відео:

  • які ще онлайн інструменти громадської участі можна використовувати?
  • які з них підходять для використання на місцевому рівні?
  • які варто застосовувати для управління країною?

Детально на ці запитання відповідають регіональні координаторки ВІ «Активна Громада» з міста Запоріжжя та міста Суми.

Давайте спершу дізнаємося про громаду.

Регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» Запоріжжя, Олеся Лапікова розповідає про управління громадою онлайн! 

А от Марія Солодуха – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» м. Суми говорить, що керувати онлайн можна не лише громадою, а й цілою країною! 

Якщо думаєте, що це фантастика, пропонуємо переглянути відео та переконатися, що ні! Це не фантастика і не далеке майбутнє. Це саме те, що відбувається вже зараз.

Стежте за фейсбук сторінками регіональних команд ВІ «Активна Громада» та долучайтеся до наших онлайн заходів. Якщо Ви не змогли долучитися до вебінару або ж Клубу «Активної Громади» не засмучуйтеся! Переглянути відеозаписи цих онлайн подій можна на нашому YouTube каналі.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.