13 серпня у м. Горішні Плавні покажуть відверту виставу, що змусить розібратися, якою ж має бути наша держава.

Команда «Інституту Республіка» спільно з театром «PostPlay ТЕАТР» у партнерстві з ГО «Переселенці спільними зусиллями» запрошує жителів м. Горішні Плавні на документальну виставу, засновану на реальних історіях переселенців – «ВАМ ТУТ НЕ ДЕМОКРАТІЯ».

Час: 18.30

Місце проведення: Бібліотека для дорослих, вул. Миру, 22

Назва «Вам тут не демократія» – це цитата одного з донорів – людини, унікальна історія якого покладена в основу вистави.

Переселенці трьох українських міст – Ужгорода, Маріуполя, Горішніх Плавнів – відчули на собі зашкарублість та незламність існуючого ладу. Одні борються, інші намагаються підлаштуватися, треті – зайняли позицію нейтральності. Але всі потрапляють у замкнене коло, і результат один: система пручається у своєму самозбереженні й ламає долі людей або робить їх значно сильнішими у  протесті.

Режисер: Галина Джикаєва

Драматурги: Яна та Ден Гуменні

Партнер проекту: Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта.

Медіа партнер: Всеукраїнська газета «Наші Вісті»

Примітка. Народний театр – це театр швидкого реагування, що розповідає про гострі повороти в політиці та соціуму з метою формування взаємопорозуміння в українському суспільстві в постконфліктній фазі. Проект реалізується Інститутом «Республіка» у співпраці з «PostPlay ТЕАТР». У 2014-2015 роках в рамках проекту були проведені дві вистави – «Дерево життя» (м. Київ) та «Сіра зона» ( м. Запоріжжя).

Контактна особа:  Олександра Скиба — 097-394-3215; Володимир Дмитренко — 096-063-4213.

Для участі в заході просимо Вас зареєструватися до 13 серпня включно!