31 липня завершилася публічна консультація щодо кращого макету пам’ятника Небесній Сотні, який планують встановити біля Одеської обласної державної адміністрації.

Консультація тривала два місяці. Ініціатором проведення публічних консультацій виступив Інститут «Республіка» в межах ініціативи «Активна Громада» спільно з Управлінням містобудування та архітектури Одеської ОДА.

Мешканці обирали вподобаний макет роботи декількома способами – на сайті «Ваша Думка» та шляхом голосування в скриньці на другому поверсі адміністративної будівлі на Канатній, 83, де проходила виставка робіт.

Результати голосування на сайті «Ваша Думка»:

інфографіка одеса

Найбільше голосів отримав проект у вигляді хрестоподібної кам’яної брили з підсвічуванням. Робота переможця набрала – 19,24% голосів. Загалом всього долучилося до консультації близько 400 осіб.

212014

Як зазначила регіональний координатор «Активної Громади Одещини» Юлія Чухало, вирішальне слово залишається за членами комісії, які визначать макет переможця з урахуванням думки жителів області, які висловили її на сайті «Ваша Думка» та шляхом голосування в скриньці.

«Це хороший старт для того, щоб показати громадянам, що вони можуть впливати на владу і брати участь в ухваленні рішень владою. Ми сподіваємося, що комісія прислухається до думки жителів і вибере макет-переможця, за який висловили думку більшість людей», – говорить Юлія Чухало.

Довідка. Публічна консультація проходила в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).