Популяризація та спонукання до читання книг, ознайомлення з інструментами участі громадян, активізація молоді та пропагування змін на місцевому рівні – головна мета заходу, що відбувся в Добропіллі у рамках презентації посібника від ВІ «Активна Громада».

25 листопада відбулася презентація посібника «Інструментарій для громадян» на благодійному концерті «Книга шукає читача», який присвячено популяризації сімейного читання. Захід відбувся за підтримки Добропільської міськради, ДОМГО «МІГ», ГО «Ми Є», ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка» та NDI (National Democratic Institute).

Незважаючи на вечірній час та вихідний, участь у концерті взяло близько 100 осіб – діти, молодь, люди поважного віку, викладачі та вчителі, журналісти – усі, кому небайдужа книжка та важлива активна участь в житті міста.

15204014_1154605831241563_607749525_o

Особливістю заходу було те, що творчі виступи юних талантів Добропільщини чергувались із мотиваційними та інформаційними виступами про необхідність книги у формуванні людини.

Під час благодійного концерту відбулася і презентація самого посібника. За словами мережевого координатора проектів ВІ «Активна Громада» Віталія Гліжинського, учасники обговорили важливі на сьогодні питання: права громадян, можливості впливати на прийняття рішень місцевої ради, співпраця з громадськими організаціями. У свою чергу, Олександра Скиба, заступник Голови ВГО «Інститут Республіка» познайомила присутніх з організацією та поділилася досвідом інших міст у побудові спроможної, активної держави.

dobropvllya

Варто додати, що продовженням цієї ініціативи стане передача «Рюкзачка-мандівничка» в найактивніші родини для читання. Передача рюкзачка триватиме рік, завдяки чому родини зможуть не тільки ознайомитися з посібниками але й залишити свої відгуки та пропозиції.

«Дуже сподіваємося, що цей благодійний концерт зможе не тільки популяризувати сімейне читанні, але й буде практичним для родин у створенні спроможної, активної громади та успішної процвітаючої країни в цілому», – зауважив один з організаторів, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» м. Добропілля Сергій Калінін.

dobropil

Примітка. Всеукраїнська кампанія «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».

Контактна особа: Сергій Калінін – координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» м. Добропілля; тел: 050-980-44-72.