Усі зібралися з метою розвитку та зміцнення нашої держави.

22 листопада Марафон з політичних реформ у Запоріжжі зібрав повну залу.

марпк 1

Захід за вправної модерації заступниці голови «Інститут «Республіка» Олександри Гліжинської,  зібрав потужних спікерів: політичних аналітиків, представників міської ради, адміністративних інститутів та політичних партій, громадських діячів.

Виступи підготували аналітик, фахівець з політфінансів Центру «Ейдос» Сергій Адаменко, голова правління ГО «Агенція «Спільні Зусилля», керівник «Школи мерів» Руслан Рохов, голова районної адміністрації Запорізької міської ради в Олександрівському районі Валерій Мостовий, депутат Запорізької міської ради Олег Корольов, депутат Запорізької міської ради Дмитро Сірий, член Політичної ради ПП «Сила Людей» Денис Тарасов, голова ради коаліції ГО «Запорізька Рада Реформ», партнер РПР Ігор Зубко. Говорили про особливості реформування виборчої системи, складності у врегулюванні антикорупційного законодавства, перспективні напрями роботи в цих сферах.

  марпк2

Також представники Інституту «Республіка» Анна Єрьоменко й Олеся Лапікова та Валерій Мостовий представили результати першої публічної консультації з громадськістю.

марпк 4

Результати показали, що 60% запоріжан хочуть на площі Театральній бачити скульптуру театральної спрямованості (присвячену театральному діячу, драматургу або драматичному герою). До консультації було долучено 935 осіб.

марпк3

Варто відмітити також активну залученість учасників до практичної частини марафону, а саме – розробки пропозицій та ретельного розгляду антикорупційної реформи. Попри пізній час, ніхто не хотів переривати дискусію та розходитися по домівках.

марпк5

Організатори заходу зауважили, раді бачити відкритість до змін і готовність до кропіткої роботи над самими собою. Як неодноразово лунало у залі, зміни насамперед починаються з людей.

марпк 6

“Ми сподіваємося, що цей довгий, але необхідний шлях пройдемо разом з небайдужими громадянами і досягнемо спільної мети! А поки – чекаємо та запрошуємо на міжрегіональний Марафон. Він пройде в Запоріжжі 4-5 грудня та збере в місті гостей з Запорізької, Дніпровської, Донецької і Луганської областей”,  – підсумувала координаторка “Акивної Громади Запоріжжя” Анна Єрьоменко.

Примітка. Марафони проходять в межах проекту «Активна Громада: право вибору». Він впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).