Протягом двох тижнів у Новоукраїнській ОТГ проводилася перша публічна консультація з використанням онлайн інструменту «Ваша думка». На публічну консультацію виносилося  питання: На який найбільше захід ви очікуєте у день молоді в місті Новоукраїнка 30 червня?

Серед варіантів були:

  1. Квест «Новоукраїнська ОТГ – молодіжна громада».
  2. Молодіжну розважальну дискотеку.
  3. Презентацію молодіжних стартапів.

За результатами публічної консультації, в яких взяли участь 101 особа, найбільше 42,6% очікують у день молоді на Квест «Новоукраїнська ОТГ – молодіжна громада». 38,6% на молодіжну розважальну дискотеку та 18,8% на презентацію молодіжних стартапів.

Новоукраїнська ОТГ, ПК, результати

 – Дана публічна консультація була гарним інструментом у діалозі місцевої влади та громади. Цікаво, що задуми влади та громади майже співпали. Ми і далі налаштовані використовувати публічну консультацію для того щоб чути наших людей», – зазначив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Публічна консультація – це простий і доступний метод, який дає можливість владі дізнатися думку громадян, а громадськості взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні з важливих питань суспільного значення.

Зазначимо, що публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі» Інституту «Республіка», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).