Третя поспіль публічна консультація від Інституту «Республіка» стартувала у Кропивницькому 18 грудня.

Про це повідомив координатор Всеукраїнської кампанії “Задай курс владі” Інституту “Республіка” Анатолій Стоян під час прес-конференції у міській раді.

На розгляд громадськості виноситься питання: Чи варто перейменувати (змінити назву) вул. Дворцова у Кропивницькому?

  1. Перейменувати на вулицю Мистецька;
  2. Перейменувати на вулицю Театральна;
  3. Залишити назву вулиці Дворцова.

ПК Кропивницький

Публічна консультація проводитиметься із 18 до 28 грудня 2018 року.

Визначення пріоритетного варіанту відбуватиметься за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка»: vdmk.org/3366, вибору варіанту шляхом надсилання СМС повідомлень з текстом: «3366 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35* (вартість за тарифом оператора).

А. Стоян

Ви можете знайти інформацію на офіційному веб-сайті міської ради у створеній рубриці «Публічна консультація». А також координатори дізнаються думку шляхом анкетного опитування під час зустрічей з громадянами, які проводитимуть представники Інституту «Республіка» в Кропивницькому.

– Публічна консультація – це простий і доступний метод, який дає можливість владі дізнатися думку громадян, а громадськості взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні з важливих питань суспільного значення, – відзначив Анатолій Стоян.

Джерело: Міська рада м. Кропивницький

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Разом з Кропивницькою міською радою активісти запрошують жителів висловити свою думку!

Довідка.  Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).