На Національному турнірі в Києві місто представлятиме команда «Істина»

26 квітня 2019 року в приміщенні Зінківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2  відбувся Регіональний дебатний турнір із політичних реформ. Турнір відбувся в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

Зіньків, дебати

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

Інтелектуальні битви відбулася за британським парламентським форматом на тему:

Ця палата має прийняти виборчу реформу у 2019 році.

Зіньків, дебати 3

Участь у турнірі взяли дві команди: «Лювенес» Опорного закладу Зіньківська спеціалфзована школа І-ІІІ ст.№1 та «Істина» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2.

Дебати сьогодні популярні у всьому світі. Ще в 1960 році в США у ході передвиборчої президентської кампанії були проведені перші інтелектуальні двобої. Після цього дебати міцно увійшли у політичне життя як на американському континенті, так і в Європі. Дебати – це публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Як гра – дебати демократичні, оскільки передбачають чесність, рівність можливостей, повагу до опонента, толерантність і, одночасно, критичне мислення.

Зіньків, дебати 1

 – Дебатний турнір у Зінькові став святом ерудиції, інтелекту, демократичності, а також з огляду на учасників, молодості і краси. І хоча тема була досить серйозною – Ця палата має прийняти виборчу реформу в 2019 році – промовці змогли зацікавити аудиторію. У своїх виступах використовували вербальні і невербальні засоби спілкування, щоб сформувати у слухачів позитивне враження від власної позиції. Слід відмітити, що обидві команди були на висоті! – говорить координаторка ВІ «Активна Громада» у Зінькові Лариса Мельник.

За підсумками гри місто Зіньків на Національному Дебатному турнірі представлятиме команда «Істина».

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та за фінансової підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку( USAID).