Запрошуємо велоактивістів та велолюбителів взяти участь у конкурсі “Черкаси – велосипедна мрія”

Конкурс Черкаси (6)

Мета – актуалізувати проблему відсутності велоінфраструктури в м. Черкаси.

Уже протягом двох років велоактивісти чекають на зміни в місті. Проте, «Програма розвитку велосипедної інфраструктури у м. Черкаси на 2016-2020 роки» активно не стартувала. Нагадаємо, що ще 2015 р. черкаські представники “Активної Громади” стали організаторами Рекорду України з найбільшого рухомого зображення прапору України на плечах велосипедистів (участь взяло понад 500 містян на велосипедах з прапорами та близько 4 тисяч учасників урочистостей та велокемпу). Тож, до 2-ї річниці велорекорду ми пропонуємо велоактивістом взяти участь у творчому конкурсі, творчо відтворити бажане майбутнє ВелоЧеркас та виграти призи.

У межах конкурсу приймаються:

 • фотороботи
 • відеороботи (до 2 хвилин)

До кожної з робіт має бути пояснення у вигляді короткого есе (входить до анкети автора) – до 300 слів та інформація про автора (анкета в додатку).

УВАГА!!! РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ВЕЛОАКТИВІСТІВ ІЗ м. ЧЕРКАСИ!

КРИТЕРІЇ:

 • відповідність темі конкурсу;
 • хронометраж відео до 2 хв.;
 • креативність, оригінальність;
 • унікальність роботи;
 • жанр будь-який (репортаж, інтерв’ю, звернення, пейзаж тощо);
 • заклик до покращення велоінфраструктури міста;
 • роботи без плагіату;
 • роботи не містять дискримінаційних закликів/ ознак;
 • не рекламують продукт/ компанію / організацію;

ДедлайнРоботи приймаються з 27 серпня до 10 вересня 2017 р. (включно)

Роботи мають бути завантажені на https://fex.net/ і надіслані  разом із анкетою автора на пошту – InstituteRespublica@gmail.com

Анкету учасника можна завантажити тут: Анкета учасника

Як прийматиметься рішення?

Роботи будуть оцінені експертами Інституту «Республіка» та 20 найкращих будуть запропоновані до публічного голосування у соціальній мережі Facebook з 11 до 15 вересня. Переможцем у номінації стане людина, робота якої набере найбільшу кількість уподобань від користувачів соціальної мережі.

Роботи, що не відповідають критеріям розглядатися не будуть.

Оголошення переможців – 16-17 вересня (дата орієнтовна) у м. Черкаси під час виставки робіт.

Що чекає на переможців?  –  Кращі роботи будуть презентовані від час виставки у м. Черкаси. На переможців чекають цінні призи – планшети – у кожній з номінацій «фото» та «відео».

За додатковою інформацією звертайтеся: 097-394-32-15 – Олександра; 066-980-19-86 – Віталій.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»  —  об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Конкурс відбувається в рамках міжнародного проекту «Сильні Громади – Сильна Демократія» Інституту «Республіка» та Румунської ГО «CeRe» за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation.