Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати й реформувати своє місто.

У середу, 24 січня, відбудеться чергове засідання Клубу «Активної Громади»!

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4

Початок о 17:00.

Клуб АГ Рівне

Чекаємо всіх охочих взяти участь в обговоренні наступної теми: «Поговоримо про це…». Поспілкуємося про гендер – що це? Гендер та фемінізм – спільне/ відмінне. Також обговоримо питання стереотипів і чи стосуються вони виключно жінок? Дізнаємося більше про участь жінок у політиці. І це ще не все! Також пограємо в цікаву настільну гру – «Бути жінкою», де кожен зможе приміряти роль героїнь і проходитиме свій шлях до подолання своєї мети крізь стереотипи! Чекаємо всіх охочих!

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати.

З нетерпінням чекаємо на Вас 24 січня о 17:00!

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014

_____

Прес–служба ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне , e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com