Міський голова Михайло Сімашкевич взяв участь у програмі #Звіти_наживо.

20 липня міський голова звітував перед громадянами у прямому ефірі телеканалу «Поділля-Центр» за півроку діяльності, за сприянням двох проектів («Задай курс владі»  від ВІ «Активна Громада» і  Звіти_наживо від Руху «ЧЕСНО») та обласного телеканалу суспільного мовлення – «Поділля-Центр». Ці кампанії покликані змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі.
У прямому ефірі участь також узяли експерти: регіональний координатор «Активної Громади Кам’янця-Подільського» Михайло Будурович та кореспондент обласної газети «Подільські вісті» Ігор Олексюк.

37392831_1012813038878850_2517939510881288192_n

Усі кам’янчани мали можливість запитати щось у міського голови, написавши пост чи коментар з хештегом #Запитай_Сімашкевича, або зателефонувавши в студію під час програми.

Михайло Сімашкевич під час звітування акцентував увагу на темах:

  • побудова нової ТЕЦ у місті Кам’янець-Подільський;
  • реставрація міського Будинку культури;
  • фестивалі, які проходять у місті;
  • розвиток туризму й підвищення інвестиційної привабливості міста;
  • оновлення основних засобів у сфері освіти та медицини;
  • оздоровлення соціально незахищених дітей закордоном.

Також очільник міста згадав про 1,9 млн грн, які надійшли до міста, за його словами, завдяки праці місцевих, обласних депутатів та народного депутата. Ці кошти спрямують на побудову дитячих майданчиків у різних районах міста.

Кам’янчани та експерти запитували про пріоритетні напрямки розвитку міста, забудову історичної частини міста, сміттєпереробний завод, інвестиційну привабливість Кам’янця-Подільського, проблематику біля заводів Цементного та «Гіпсовика». Не оминули увагою питання щодо можливості входження каньйону у світову спадщину «ЮНЕСКО». Також обговорювали проекти та плани стосовно реконструкції доріг, безпеку для туристів та багато іншого.

Загалом відео з прямою трансляцією переглянули 1,8 тис. осіб та задали близько 40 питань (з урахуванням фейсбуку та телефонних дзвінків).

Усі охочі можуть переглянути звіт за посиланням:

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).