У Кам’янці-Подільському завершилася друга публічна консультація

26 грудня о 14:30 у прес-центрі міської ради пройшла прес-конференція щодо результатів другої публічної консультації у місті. Вона проходила в межах реалізації проекту «Задай курс владі» від Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у співраці з міською радою.

Прес-конференцію проводили регіональний координатор ВІ «Активна Громада» – Будурович Михайло та комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада»  – Будурович Христина.

Вже друга консультація влади з громадянами стосувалася перейменування вулиці Ватутіна, яка підлягає під Закон «Про декомунікацію».

Жителі Кам’янця-Подільського обирали – «На честь кого має бути перейменована вулиця Ватутіна у Кам’янці-Подільському?»

Серед варіантів:

  1. Петра Болбочана
  2. Василя Сліпака
  3. Леоніда Каденюка
  4. Івана Парика

Консультація тривала місяць – з 26 листопада по 26 грудня. На думку кам’янчан вулиця Ватутіна має бути перейменована на вулицю Василя Сліпака адже саме цей варіант набрав найбільшу кількість голосів – 281. (Відповідно за Петра Болбочана – 39, Леоніда Каденюка – 56, а за Івана Паріка – 19).

48991416_332630937329080_5963714196762787840_n

Також під час прес-конференції регіональний координатор ВІ «Активна Громада» Михайло Будурович зазначив: «Ми також будемо працювати над наступними консультаціями у 2019 році та зацікавлені у тому , щоб у них брали участь якомога більше кам’янчан».

У прес-конференції взяли представники ЗМІ, громадські активісти, представники міської влади та охочі кам’янчани.

Нагадаємо трішки про особистість Василя Сліпака. 

Сліпак

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України у зоні АТО. Позивний «Міф». Кавалер орденів «За мужність» І ст., та «Золота зірка», герой України.

Василь Сліпак – вихованець Львівської хорової капелли «Дударик». З 1997 р. – соліст Паризької національної опери, у 2004 р. – учасник Помаранчевої революції.

З перших днів Революції Гідності брав участь у протестах проти режиму Януковича, а з травня 2014 р. став активним учасником бойових дій на Сході України. Воював у складі 1-ї окремої штурмової роти 7-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу Правого сектору (ДУК ПС), який дислокувався в районі Донецького аеропорту, с. Піски та м. Авдіївка та, пізніше, м. Дебальцево. Мав військовий позивний «Міф». У червні 2016 р. Сліпак брав участь у обороні позицій 7-го окремого батальйону ДУК ПС в районі смт. Луганське Бахмутського р-ну Донецької обл. 26 червня 2016 р. убитий кулею снайпера ДНР. Посмертно нагороджений Золотою зіркою Героя України. Похований у  рідному Львові.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Довідка.  Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).

Контакти: регіональний координатор проектів ВІ «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Будурович Михайло, телефон: 0978580631, e-mail: misha1996forever@gmail.com, комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» – Будурович Христина, телефон: 0978580664,  Russu.Kris@gmail.com.