«Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування»

1 березня Громадська організація «МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ» (м.Івано-Франківськ) оголосила старт проекту «Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування».

Проект має на меті підвищення компетентності голів та активістів ОСББ міста Івано-Франківська. Також націлений на згуртування мешканців багатоквартирних будинків різних районів міста через спільне упорядкування дворів і неформальну комунікацію під час проведення Фестивалю франківських дворів.

І-Ф АГ (3)

У межах проекту передбачено навчання голів і активістів ОСББ міста зі соціального згуртування, фандрейзингу, фінансового менеджменту й інших актуальних для ОСББ питань. Після навчання учасники тренінгу зможуть реалізувати у своєму будинку свято згуртування мешканців. Також буде проведено круглий стіл «ОСББ та місцева влада: як побудувати ефективне партнерство» спільно з головами об’єднань, експертами та місцевою владою.

Учасниками проекту можуть бути будь-які ОСББ Івано-Франківська незалежно від часу створення та віку будинку. Усього організатори мають на меті відібрати 25 найактивніших і найбільш вмотивованих об’єднань міста.

І-Ф АГ (1)

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на усі заходи, зокрема на проведення свята згуртування мешканців у дворах, покриваються ГО «МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ» у межах бюджету проекту.

Потенційних учасників просимо бути активними та ознайомитися з проектом на сторінках ГО «МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ» та «Фестиваль франківських дворів» у мережі Facebook. Обов’язково заповнюйте та надіслати реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuSMq7SvolL6SoqZpBi4j48xcALUjjNcC7Nal6x0HNMhwqrw/viewform

І-Ф АГ (2)

Кінцевий термін реєстрації в проекті «Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування» – 20.03.2019 р.

Для довідки. Проект «Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування» є одним із переможців Конкурсу інноваційних проектів і реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» та  Національного Демократичного Інституту (NDI).