У Хмельницькому завершилося обговорення обов’язкових локацій ІІІ Фабрики освітніх ідей.

15 серпня завершилася публічна консультація у місті Хмельницький щодо визначення локацій, які повинні бути обов’язково представлені на ІІІ Фабрицій освітніх ідей. Консультація тривала з 11 липня до 15 серпня. За цей час до обговорення, за допомогою онлайн-платформи “Ваша Думка”, долучилося 488 мешканці міста.

Нагадуємо, що публічна консультація була організована ВІ “Активна Громада” спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради. Порадитися з мешканцями міста вирішили спеціально до початку навчального року. Це дасть можливість місцевій владі прийняти рішення враховуючи думку людей та креативно провести початок навчання.

На обговорення було винесено питання: “Які локації обов’язково мають бути на ІІІ Фабриці освітніх ідей”.

Було запропоновано 5 варіантів відповідей:

  1. майстер-класи з вокалу та хореографії;
  2. з фізичними активностями;
  3. з новаціями в освітньому процесі;
  4. з експериментами/дослідами;
  5. майстер-класи з розвитку творчих здібностей.

Як показують результати більшість хмельничан хочуть бачити на ІІІ Фабриці освітніх ідей локацію з новаціями в освітньому процесі. Однак, відрив між першим, другим та третім місцем досить незначний, усього декілька голосів. Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішення місцевою владою.
68911790_446719135917175_1250243058352521216_n

Голоси розподілилися дуже цікаво – не має варіанту, який би різко вирвався в лідери, чи варіанту, який би набрав дуже малу кількість голосів. Тобто, всі варіанти є цікавими для хмельничан і кожна локація має своїх прихильників. Це радує, оскільки, це означає, що Фабрика має широке коло учасників. Все ж таки, з мінімальним відривом переміг третій варіант – локації з новаціями в освітньому процесі. Наступного тижня буде проведено прес-конференцію за результатами публічної консультації, на якій ми презентуємо ресурс і результати голосування. А представники Департаменту освіти проанонсують проведення самої ІІІ Фабрики освітніх ідей. Дякуємо усім, хто долучився до обговорення і висловив свою думку! – розповідає регіональна координаторка Юлія Мазур.

Детальнішу інформацію можна отримати у регіональної координаторки Інституту «Республіка» Юлії Мазур за телефоном +38(097)226 31 89.

Примітка. Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.

Довідка. Проект «Задай курс владі», в рамках якого впроваджуються публічна консультація, втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).