Учні Луганського ліцею фізкультури перемогли в дебатному протистоянні думок та поїдуть предствляти Кремінну на Національний турнір у Київ.

Кремінна, дебати 2018 (3)

5 квітня у Кремінському професійному ліцеї пройшла регіональний етап Всеукраїнського дебатного турніру. Він проходив у британському форматі. Основною темою для дискусії була – ідея гарантованих квот у виборчих списках партій для молоді. Як зауважили студенти, молодь готова включитися в роботу органів влади і готова добиватися квот до представницьких органів влади.Кремінна, дебати 2018 (1)

У дебатах взяли участь 4 команди: учні Кремінського професійного ліцею та Луганського ліцею фізкультури. У складі журі були місцеві громадські активісти. Команда-переможець – учні ліцею фізкультури, поїдуть до Києва на наступний етап Всеукраїнського дебатного турніру, який відбудеться в в травні.

Кремінна, дебати 2018 (2)

Турнір організований Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» у межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем.  Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжанродного розвитку (USAID).

Контакти: Дмитро Бондаренко, координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”, 050-261- 98-74, sourcedm@gmail.com