31 липня для мешканців міста Богуслав відбулась презентація посібника «Інструментарій для громадян», що містить корисний алгоритм для громадської діяльності. А також має на меті підвищити залучення громади до політичних процесів, комунікації з владою та вирішення локальних проблем. Організатори заходу – представники ВІ «Активна Громада» у м. Богуслав.

Цього разу для презентації обрали дещо «пасивний» формат, а саме — фотовиставку, яка являла собою частково опис інструментів прямої демократії. На приклад, електронна петиція, місцева ініціатива, бюджет участі, громадські слухання. А частково — фотозвіт результатів використання перерахованих інструментів і не тільки — мурали, сквер, мирні протести, культурні заходи.

Активна Громада Богуслава 27

Варто зазначити, що і сам захід відбувався в сквері, що є частиною проекту #ART_простір, який ініційовано і реалізовується активними мешканцями Богуслава, що дуже символічно, адже і для його створення користувалися інструментами та впливали на рішення влади.

Після відкриття виставки активісти представляли, власне, сам посібник, для присутніх у сквері. Потім протягом 4 годин відбувалися персональні презентації і консультації для нових «відвідувачів».

Активна Громада Богуслав 27

«Окрім того, всі, хто завітав на нашу презентацію, отримали  посібник «Інструменарій для громадян» для самостійного користування і маємо надію, що це допоможе втіленню нових ідей та активізації нашої громади», – зазначає Анастасія Ращенко , координатор ВІ «Активна Громада» у м. Богуслав.

Контакти: Анастасія Ращенко – координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Богуслав, тел.: 063 129-77-40.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».   Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).