У столиці Буковини презентували результати першої публічної консультації

30 січня у Чернівецькій міській раді відбулось оголошення результатів першої публічної консультації, яку проводили представники ВГО об’єднання «Інститут «Республіка» спільно з Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин. На розгляд мешканців було винесене питання: «Які дитячі майданчики варто облаштовувати у столиці Буковини?» з трьома варіантами відповідей. Протягом місяця всі охочі могли долучитися, віддавши свій голос за допомогою смс або ж відвідавши електронний ресурс «Ваша думка».

Найбільшу підтримку отримали екологічні майданчики – 88 голосів та креативні – 87 відповідно, найменше містянам до вподоби стандартні – 34 голоси. Усього у публічній консультації взяли участь 209 чернівчан.

«Мета даного механізму – показати містянам, що влада дослуховується до думки громади, й від їх активної позиції залежать розвиток Чернівців. Отримані результати підтверджують прагнення мешканців бачити столицю Буковини сучасним європейським містом», – підкреслює Інна Пашанюк, регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях.

У найближчих планах – підготовка конкретного проекту щодо варіантів-переможців і подання його на «Бюджет участі».

Під час презентації також було анонсовано про старт другої публічної консультації. До 28 лютого включно чернівчан просять визначитись із предметним наповненням простору для малечі, перейшовши за посиланням: vdmk.org/4138 або відправивши СМС з текстом «4138 (пробіл) номер відповіді» на тел.: +38(093)1770035 (вартість згідно із тарифами оператора).

1548777675

Який елемент обов’язково має бути на дитячих майданчиках?

  1. пісочниці-трансформери
  2. підвісні гойдалки
  3. ландшафтні об’єкти
  4. дошки для малювання
  5. паралельні гірки
  6. лазанки

«Часто виникає ситуація, коли вихідні умови не дозволяють облаштувати комплексний дитячий майданчик, а тільки встановити якусь одну конструкцію. Нам як владі цікаво знати, що потрібно споруджати в першу чергу, без чого мешканці просто не уявляють дитячий простір», – зауважує головний архітектор Чернівців Наталія Хілько.

Примітка. Проведення даних публічних консультацій стало можливим завдяки Всеукраїнській кампанії «Задай курс владі» та підтримці Національного Демократичного Інституту (NDI).