Представники ВІ «Активна Громада» долучилися до регіонального семінару «Активні громадяни – успішна держава»

23 січня регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” в Запоріжжі Ганна Єрьоменко виступила як запрошена експертка на регіональному семінарі “Активні громадяни – успішна держава”. Організатором була ГО “Світ розвитку суспільства” у співпраці Словацької агенції міжнародного розвитку суспільства та SlovakAid.

АГ Запоріжжя

– Дуже приємно долучатися до проектів, що дозволяють сучасній молоді розкрити свій творчий та організаційний потенціал! А особливо радісно бачити змістовні, обгрунтовані та ретельно сплановані проекти від різних команд, що приїхали до обласного центру з різних куточків запорізького регіону, – Ганна Єрьоменко.

За словами координаторки, підлітки добре попрацювали над своїми завданнями. Кожна команда представила суспільно важливу ідею та ті напрацювання й успіхи, яких вдалося досягнути на сьогоднішній день. Частині команд навіть вдалося отримати підтримку місцевої влади, організаційну або фінансову, деякі плани вже частково втілені в життя.

АГ Запоріжжя 1

Ми впевнені, що на цих підлітків чекають значні успіхи та визначне майбутнє! Саме вони – ті, хто взмозі змінити світ. Сподіваємося, що схожих програм для розвитку потенціалу молоді та розбудови громадського суспільства ставатиме більше, і в результаті вдасться побудувати дійсно активне та сприятливе для розвитку середовище.