Публічні консультації – це процес, який дозволяє громадянам впливати на рішення, які їх стосуються. Його основними цілями є підвищення ефективності, прозорість і громадське залучення до масштабних проектів громади, або законів та політик. Вони є невід’ємною частиною повноцінного формування державної політики і тому процес обговорення важливих національних питань з громадськістю та зацікавленими особами є вкрай важливим для розвитку демократії в країні.

Але це досить новий формат для нашої країни, тому на даному етапі виникає безліч питань, наприклад, чим формат ПК відрізняється від інших форматів громадської участі? Які переваги публічних консультацій? Як організувати публічні консультації у своїй громаді? Про це та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Як публічні консультації бережуть гроші громади».

Спікер: Віталій Гліжинський, координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», керівник проєкту з публічних консультацій.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

  • Що таке публічні консультації;
  • Як публічні консультації бережуть гроші громади;
  • Чим формат ПК відрізняється від інших форматів громадської участі;
  • Які переваги публічних консультацій;
  • Чому публічні консультації не лише бережуть гроші громади, а й примножують їх?
  • Як організувати публічні консультації у своїй громаді та інші.

Дата: 30 червня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/viyVptQ

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.