Чи, дійсно, у реальному житті люди міркують за правилами та законами логіки? Чи, може, норми логіки – це абстракції, розроблені спеціально для науковців, та жах для усіх тих, хто вивчає логіку, як академічну дисципліну? Що, насправді, являє собою критичне мислення, про яке сьогодні багато говорять, але, на жаль, не усвідомлюють, як застосовувати його на практиці? Яка його природа та інструментарій? Чи пов’язане критичне мислення з логікою? А якщо це так, то де ті реальні приклади із нашого буденного життя? Що таке когнітивні викривлення: помилки або норми мислення сучасної людини? Може, настав час змінювати класичні логічні закони, і створювати нову практичну логіку, підґрунтям для якої будуть когнітивні викривлення? Чи допомагає усвідомлення когнітивних викривлень, які притаманні саме вам, уникати численних маніпуляцій, які оточують нас скрізь у сучасних комунікаціях?

Ці та інші, не менш цікаві питання, розглянемо в ході вебінару: «Критичне мислення та важливість його розвитку у наш час».

Спікерка:

Ірина Хоменко, докторка філософських наук, професорка, завідувачка кафедри логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ДАТА: 21 січня 2021 року

ЧАС: 16:00 – 17:30

Зареєструватися можна за посиланням: https://cutt.ly/Djmyci2

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

До уваги слухачів! Лекція буде проходити в інтерактивному режимі, який передбачає активну участь присутніх при розв’язанні тестових завдань! 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.