Троє авторів отримають подарунки та ще двоє заохочувальні призи!

З 15 березня по 10 квітня тривав конкурс «Як онлайн інструменти допомогли мені розвивати мою громаду». Команда Інституту «Республіка» запрошувала всіх охочих взяти участь у конкурсі та надіслати розповідь про власні успіхи, аби продемонструвати користь онлайн інструментів у вирішені питань місцевого значення. Учасники могли надсилати матеріали у форматі есе або відео.

Наша команда уважно проаналізувала всі подані матеріали і, в результаті, було обрано три найкращі роботи, які відповідають вимогам встановленим конкурсною комісією. А саме:

  • есе Вікторії Мазухіної: «Як Широківська громада налагодила систему інформування та зворотнього зв’язку в сільській місцевості»;
  • есе Аліни Реги: «Як онлайн інструменти допомогли мені розвивати мою громаду»;
  • відео робота Наталії Жебрик.

Також, конкурсна комісія вирішила відзначити заохочувальним призом ще двох авторів: Король Софію та Ореста Бориса.

results

Найближчим часом представники Інституту «Республіка» зконтактують з учасниками та відправлять їм призи.

Щиро вітаємо авторів робіт, які отримають подарунки від Інституту «Республіка». Усім іншим бажаємо не засмучуватися та продовжувати розвивати свої громади.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.