Останні два місяці напруга довкола України зростає. Світові та національні ЗМІ кожного дня публікують нові дані щодо скупчення російських військ на кордоні, а сама Росія продовжує вживати гібридних заходів для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні й роздмухувати панічні настрої.

Служби розвідки країн-партнерів та Головного управління розвідки Міністерства оборони України обговорюють різні сценарії активізації бойових дій у російсько-українській війні, яка триває вже 8-й рік.

Саме тому цивільному населенню важливо розуміти,  як необхідно буде діяти в разі ескалації, як саме співпрацювати зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями. Що робити, аби не наразити своє життя й здоров’я, а також – своєї сім’ї на небезпеку. Перш за все, найкращий вихід не панікувати, а готуватися та напрацьовувати алгоритм конкретних дій. Також поговоримо про те, як діяти у разі, якщо існує загроза здоров’ю до того, як приїде “швидка” допомога або, якщо можливості звернутися до лікарів немає. 

Олександр Журик, аналітик, адміністратор баз даних ВІ “Активна Громада”, ветеран війни з Росією, під час вебінару “Дії населення в умовах бойових дій та надання домедичної допомоги” детально розповість про те: 

  • як діяти цивільному населенню в умовах військового вторгнення та/або бойових дій;
  • участь громадян у національному спротиві;
  • основи домедичної допомоги.

Дата: 10 лютого 2022 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням:https://forms.gle/xYR8HMDLVzTzVE9m7

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.