В наш час бізнес все частіше співпрацює з громадським сектором: від спонсорства, до волонтерства у формі надання певних послуг на безоплатній основі. Ми бачимо як бізнес додає соціальну складову до своєї діяльності, а громадські організації отримують хороших партнерів. І ця співпраця з кожним роком стає все більш плідною та продуктивною.

Крім того, така синергія сприяє появі нових громадських проєктів. Наприклад ГО “Тарілка” співпрацює з великою кількістю супермаркетів у Львові, які підтримують ідею допомоги безхатченкам. Або є чудовий кейс допомоги військовим ГО та волонтерським спілкам від “Нової пошти” та торгової марки “NOVUS”.

Але як саме розпочати діалог про партнерство? І не втратити партнерів після одного проєкту?

Ірина Семенова, засновниця PR-агенції Semenova Media та журналістка з 12-річним стажем роботи, під час вебінару “Чому бізнесу та ГО вигідно співпрацювати: спільні комунікаційні кампанії” поділиться відповідями на наступні запитання:
• які переваги у колаборації бізнесу і громадських організацій?
• як благодійний фонд може перетворити рибу на вудку і навчити довколишні громади створювати власні успішні проєкти?
• як соціально відповідальному бізнесу перетворитися із мецената на партнера по впровадженню соціальних ініціатив?

Крім того, ви зможете надихнутися цікавими кейсами співпраці громадських організацій та бізнесу.

КОЛИ: 23 лютого о 16:00

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/x3wccbPHPyR6HNpF8

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,
телефон: +380961724018;
електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.