Навесні 2021 року депутати місцевих рад майже не звітували про свою роботу через те, що їх обрали восени 2020 року і ще не було повного місяця їхньої діяльності. Вже минуло 10 місяців роботи новообраних місцевих ради. Це мало, багато чи достатньо для звітування? Чи мають депутати вже звітуватися та чи можуть виборці звертатися з питанням про звіти роботи? Під час вебінару Звітувати (не)треба: що робити новообраним депутатам?  ми поговоримо, чому взагалі виникає така увага до звітів та чи насправді звіти такі важливі?

Також поговоримо про те:

– чи пів року роботи достатньо часу для звітування та чи мають депутати звітувати;

– яка різниця між інформування та звітуванням депутатів про свою роботу;

– чи однакові вимоги звітування до новообраних депутатів (які раніше не були депутатами) та до депутатів, які повторно отримали депутатський мандат;

– чи мають депутати звітувати на вимогу чи за ініціативою громадян;

– що вважається звітом про роботу, а що ні?

Спікерка: Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, експертка з політики й керівниця проєкту “Задай курс владі” Інституту “Республіка” та Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”.

ДАТА: 26 серпня 2021 року

ЧАС: 16:00-17:30

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/cBNjjsvhSxvB4XWZ9

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід відбувається за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.