Цьогоріч нашій незалежній неньці Україні виповнюється 30 років! Через постійну боротьбу, революції ми щодня виборюємо нашу свободу. Право на життя у вільній країні з мирним небом над головою. Правом жити на рідній землі й дихати рідним повітрям. Незалежність – це те, що всередині кожного із нас. Те, що не дає можливості опустити руки, рухає вперед та надихає на нові звершення. А що особисто для вас означає  незалежність? Які цінності ви вкладаєте в це поняття? Поговоримо?

Приходьте на Всеукраїнську акцію від “Активної Громади”, приурочену до 30-ї річниці незалежності України: “Що для мене незалежність?” та поділіться своїми думками. 

Мета акції: привернути увагу українців до теми незалежності України, свободи, розуміння унікальності, усвідомлення самоідентичності. 

МІСЦЕ: місто Київ, вулиця Хрещатик, 22, біля будівлі Головпоштампу

ДАТА: 20 серпня 2021 року

ЧАС: 11:00

Під час акції у вас буде нагода поділитися своїми міркуваннями щодо того:

  • як ви асоціюєте свою власну незалежність із незалежністю держави?
  • які, на Вашу думку, є цінності незалежності?
  • що для Вас є незалежність?
  • що Ви робите щодня для нашої держави?
  • які події, на Вашу думку, є найважливішими за 30 років незалежності і чому?

А також взяти участь у творчому конкурсі та зобразити на малюнку фактори, які сприяють незалежності України і фактори, які сприяють залежності. 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Найактивніших учасників очікують призи від “Активної Громади”!

Беріть з собою святковий настрій і обов’язково приходьте!

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.