Як зробити свою громаду успішною завдяки стратегічному плануванню?

Чому одні громади більш успішні та швидше розвиваються ніж інші? Як представникам одних ОТГ вдається залучати інвестиції та реалізувати цікаві проекти і чому не вдається іншим? Що таке стратегічний розвиток громад та чим він може допомогти для розвитку Вашої громади? Хочете почати усвідомлено розбудовувати свою громаду? Тоді цей вебінар для Вас.

Спікери заходу Олександра та Віталій Гліжинські – засновники Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» з 10-ти річним досвідом роботи на керівних посадах у громадській та бізнес сферах. Вони поділяться досвідом співпраці з органами влади і місцевого самоврядування та секретами розробки стратегій для громад та прийняття стратегічних рішень.

Вебінар Гліжинські

ЩО: вебінар «Стратегічний розвиток громад»

КОЛИ: 26 травня о 16:00.

МІСЦЕ: платформа My Оwn Сonference

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/36ikvj2

Запрошуємо долучитися до онлайн заходу активних громадян, мешканців ОТГ, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх, хто хочуть отримати знання для розвитку власної громади.

Під час вебінару учасники дізнаються про:

  • що таке стратегія, як вона впливає на розвиток громади та її складові;
  • як організувати стратегування в громаді;
  • що таке стратегічна ідея та для чого вона потрібна;
  • приклади стратегічних ідей громад України та закордонний досвід.

Участь в заході безкоштовна.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту «Республіка»:

Телефон: +380961724018;

Емейл: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід організований за підтримки Національного Демократичного Інституту.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.