Одинадцять місяців триває кампанія “Задай курс владі”

З січня місяця команда “Активної Громади” Інституту “Республіка” здійснює свою діяльність у 30 містах в різних регіонах України. Кампанія “Задай курс владі” – це продовження проекту, що стартував у 2015 році, і націлений він підвищити рівень участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні в Україні.

Станом на 22 листопада Інститут продовдує здійснювати свою діяльність у двох напрямках: сприяння публічного звітування міських голів та впровадження публічних консультацій з громадянами.

Roadmap novemb

Так, на сьогодні ми маємо 26 публічних консультацій, які стартували в 18 українських містах. На сьогодні завершено 24 консультації, і три з них вже реалізовані. Так, у Дрогобичі використовується слоган міста, який обрали громадяни. А в Ужгороді висадили дерева на Київські набережній. У Житомирі обладнали пішоходні переходи  на просп. Миру. Про результати та реалізацію публічних консультацій читайте в окремих матеріалах в рубриці – життя після публічної консультації.

У Черкасах та Чернівцях нині мешканці долучаються до участі в прийнятті рішень.

Публічні консультації з громадянами – це інструмент, завдяки якому влада звертається до громадян для отримання їхніх думок щодо питання, яке впливає на їхнє життя. Метою такого інструменту є не лише вислуховування пропозицій громадян, але процес, який  наприкінці має результат – прийняття рішення.

Нагадаємо, що подовжений проект «Задай курс владі» реалізовується у 30 містах в частині організації публічних консультацій. Серед них – 18 обласних центрів і 12 малих міст. У частині сприяння публічного звітування міських голів Інститут буде виконувати проект у 12 малих та в 1 обласному центрі.

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).