Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу журналістських матеріалів

Інститут “Республіка” та Громадське Радіо на початку липня запрошували журналістів взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів. Нам написали більш як 50 авторів, які надсилали свої матеріали стосовно виборчої кампанії до парламенту 2019 року.

Автори повинні були надіслати опублікований матеріал на сайті ЗМІ або PDF-документ друкованого видання на тему виборчого процесу в цілому та успішних історій громадян, що сприяють моніторингу та контролю.

Конкурс журналістських робіт, копія, копія

Наша команда уважно проаналізувала усі подані матеріали і, в результаті, було обрано четверо призерів. Дві роботи набрали однакову кількість балів і тому, ми вирішили, що друге місце отримають одразу двоє авторів.

І так, знайомтеся з призерами конкурсу:

1 місце отримує:

– Патрікієва Наталія Вікторівна ( Громадський Рух Чесно) та її робота: “Агітація в ефірі: хто із кандидатів має власні програми на ТБ”. 

2 місце отримують одразу двоє учасниць:

– Блик Людмила Михайлівна (Укрінформ) з роботою “Кандидати від Дніпропетровщини: волонтери, блогери, двійники та місіс Всесвіт-2018”.

– Староселець Ірина Сергіївна (Укрінформ) з роботою “Кандидати Херсонщини: герої ковбасних баталій, декларації та справа Гандзюк”.

3 місце отримує:

– Бігунов Денис (Новости Донбасса) та його матеріал “Реклама на выборах: яркая упаковка скрывающая суть. Кто снова “джинсовал” на Донбассе”.  

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм постійно вдосконалювати свої професійні навички.

Як ми і обіцяли, автори найкращих робіт отримають подарункові сертифікати на техніку номіналом в 3000, 2000 та 1000 грн відповідно.

Конкурс відбувся в межах проекту “Якісна інформація – якісний вибір”, що має на меті підвищити рівень політичної культури серед населення та якості інформаційного простору під час виборчого процесу в Україні.

Довідка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» реалізовується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.