Смарт Медіа провели воркшопи з живопису у привітному просторі Хабу “Говерла” 8 та 10 травня.

Учасники з різним досвідом володіння пензлем, а більшість без нього, малювали те, як вони бачать активізм в цілому та активістів у Харкові.

харків воркшоп 1

Почали з кількох ескізів та ідей, потім кращу з них обрали для перенесення на полотно. Кожен зміг відтворити власну ідею та втілити свою концепцію. Три години творчої роботи під класичну музику з рефлексіями над тим, що ж таке активізм і яким він є.

“Спочатку було складно зрозуміти, як втілити абстрактні речі у конкретному зображені. Інші учасники усвідомили роль активізму та громадських організацій та змогли зобразити це через творчість, певні символи, форми”, – поділилася  учасниця воркшопу Єлизавета Курицина.

харків воркшоп 3

Побачити всі картини можна буде на Галереї громадської активності 8 червня, а також можна познайомитися із громадськими активістами. Запрошуємо усіх небайдужих приходити восьмого червня, а громадські організації прийти і розповісти про себе.

харків воркшоп 2

Примітка. Проект реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від  Institute Respublica / Інститут “Республіка” та  Національного Демократичного Інституту (NDI).