Школа медіа-патріотів разом із «Активною Громадою Луцька» та Молодіжним центром Волині розпочинають серію навчань, аби підготувати фахівців з ідеологічного менеджменту. Саме вони будуть захищати Україну на інформаційному «фронті».

АГ Луцьк

Про це йшлося під час першої частини навчань «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни» у Луцьку 10 листопада.

Як розповів засновник Школи медіа-патріотів Євген Бондаренко, Україна часто поступається своїм ворогам та опонентам через невміння або небажання відповідних структур системно працювати в інформаційному просторі держави та за її межами.

Також учасники навчання ознайомилися із основами нейролінгвістичного програмування, побудови «якорів», роликів та зображень, які на свідомому та підсвідомому рівні даватимуть необхідний вплив на аудиторію. А ще «розібрали» кілька роликів, які створювалися для такого пропагандистського впливу на свою цільову аудиторію.

АГ Луцька

За словами Бондаренка, лише якісна та системна робота фахівців дозволить нашій державі захищати свій інформаційний простір та ефективно поширювати «меседжі», які відповідають нашим національним інтересам, зокрема і на окупованих Росією та її сателітами територіях.

Надалі для учасників навчання планують провести ще 4 воркшопи: «Історичний міфодизайн: Згадай себе», «Емоції інформаційних війн: трансформація переконань», «Моделювання інформаційних спецоперацій», «Культурна пропаганда: Розробка пропагандистських плакатів».

Джерело: ВолиньPost